+420 602 307 836 asap@asap-rentcar.cz

Výběr z referencí našich klientů

Děkuji vám tímto za Vaše super služby. V důsledku zpoždění mého letu jsem se dostal do situace, kdy autopůjčovna, u které jsem měl vůz rezervován původně zavřela kancelář a já zůstal na letišti bez vozu. Vy jste byli schopni okamžitě reagovat a za hodinu jsem měl vůz přistaven a mohl jsem tak pokračovat dál dle původního plánu. Navíc Vaše ceny jsou nižší, než jsem doposud platil, takže jsem vlastně rád, že k této situaci došlo, protože jsem našel lepší autopůjčovnu. Ještě jednou děkuji.
Miroslav Pokorný

 

Pravidelně si půjčuji vozy, kdy jezdím za klienty do zahraničí již několik let. Velmi mi vyhovuje, že vůz přistavíte až ke mně do firmy a zase si pro něj přijedete. Navíc se mi nikdy nestalo, že byste nepřijeli včas. Děkuji.
Pavla Řezáčová

 

Naše firma vypůjčuje vozy pro svoje obchodní zástupce již několik let. U autopůjčovny ASAP Rent car, s.r.o. máme jistotu, že jsou auta v dobrém technickém stavu a v případě problému reaguje společnost okamžitě. A to i v případě, kdy se třeba podaří natankovat špatné palivo  Považujeme za naši konkurenční výhodu, že máme spolehlivého dodavatele těchto služeb.
Vladimír Tichý 

 

Děkuji Vám, jak jste mi pomohli, když jsem minulý týden naboural svůj vůz. Velmi mi pomohlo, že jste náhradní auto přistavili během půlhodiny a ještě se postarali o moje nepojízdné auto. Takové služby se jen tak nevidí. Ještě jednou děkuju.
J. Havlíček