+420 602 307 836 asap@asap-rentcar.cz

Půjčujeme také dodávky

Flexibilní a pohodlné půjčování dodávek

Prozkoumejte naši širokou nabídku dodávek, které vám pomohou s vašimi přepravními potřebami. Od malých dodávek až po velké nákladní vozy, máme vše, co potřebujete.

Široká nabídka vozidel

Půjčujeme nejen osobní auta, ale i dodávky

Autopůjčovna ASAP RENT CAR nabízí nejen osobní automobily, ale také dodávky pro vaše specifické potřeby. Ať už stěhujete, potřebujete přepravit větší náklad nebo plánujete výlet s větší skupinou, naše dodávky vám poskytnou potřebnou flexibilitu a pohodlí. Rezervace je snadná a rychlá, a naše ceny jsou velmi konkurenceschopné.

Naše dodávky jsou pravidelně servisovány a udržovány v perfektním stavu, abyste se mohli spolehnout na jejich výkon a bezpečnost. Navíc nabízíme různé modely a velikosti, takže si můžete vybrat tu správnou dodávku přesně podle vašich potřeb.

Prozkoumejte naše dodávky

Najděte ideální dodávku pro vaše potřeby

Autopůjčovna kromě osobních, vícemístných vozů a minibusů pronajímá i dodávky a další užitkové vozy.

Můžete rezervovat buď přímo na webu půjčovny dodávek nebo ZDE.

 

PujcovnaDodavek

 

 

Půjčovna dodávek a minibusů

 

Působíme na trhu od roku 2006 a za to dobu využilo našich služeb přes 20.000 klientů. Vozový park čítá přes 30 vozidel a jsou v něm zastoupeny všechny typy dodávek, od nejmenších Renault Kangoo, až po Renault Master v prodloužené verzi. Dále máme ve vozovém parku i specialitu – dodávku s velkým prostorem + 7 míst v dvoukabině.

Většina užitkových vozidel je velmi dobře vybavena a jsou pravidelně servisována. Dále poskytujeme pronájem 9 místných minibusů. Jakékoliv vozidlo našeho vozového parku je možno řídit s řidičským oprávněním skupiny B, jako běžný osobní automobil.

Spolupracujeme i s pojišťovnami a asistenčními službami.

 

Půjčovna dodávek v Praze nabízí:

  • vozový park s širokou nabídkou dodávek a minibusů
  • férové ceny v Praze a v Středočeském kraji
  • neomezený počet kilometrů
  • pravidelně servisovaná vozidla
  • slevy pro věrné zákazníky